Aktivity & Programy

aktivity & programy

Skupinové lekce

Od ledna 2022
Nabízíme velké množství studiových hodin pod vedením energických a profesionálních instruktorů. Na lekcích Váš čeká spousta jedinečných zážitků, zábavy i dřiny. Nejenže zapracujete na svém zdraví, kondici a vysněné postavě, ale cvičení Vám přinese také relax, odpoutání od běžných starostí a příjemná setkání se stejně naladěnými lidmi.

tabata

Od ledna 2022
Tabata je kardiovaskulární trénink, který prokazatelně zlepšuje výkonnost a fitness ve velmi krátkém čase. Cvičení se skládá z osmi 20 sekundových cviků prováděných na 100 %, proložených dobou odpočinku 10 sekund. Klíčem k efektivitě v Tabata cvičení se jeví krátké intervaly odpočinku mezi cviky.

Kruhový trénink

Od ledna 2022
Základem jsou cvičební intervaly, které jsou proloženy krátkými pauzami.

hormonální jóga

Od září 2021

  • Hormonální jógová terapie je přírodní řešení problémů hormonální nerovnováhy. Jedná se o ucelenou sestavu cviků, které jsou určené přímo pro ženy k vyladění hormonálního systému kdykoli během reprodukčního období a po menopauze. Je zaměřená na postupné zmírnění a odstranění potíží, způsobených nízkou hladinou hormonů. Je to jediná jógová terapie, která je podložena vědeckou studií. Doporučuje se cvičit preventivně po 35. roce, kdy fyziologicky začínají klesat hladiny hormonů v těle.
krav maga
Krav maga

Krav maga je systém sebeobrany, který představuje oficiální soustavu technik vypracovaných pro sebeobranu a boj zblízka Izraelských obranných sil, Systém sebeobrany Krav Maga je vhodný pro každého nezávisle na věku nebo jakýchkoliv fyzických předpokladech.

číst dále

osobní trénink

Od záží 20221
Osobní trénink je cvičení, které vede profesionální trenér s odpovídajícím vzděláním a odbornými znalostmi a zkušenostmi v oblasti sportu a výživy. Tréninkový program vytváří vždy na míru dle Vašich individuálních cílů, pohybových i zdravotních možností. Trenér se Vám věnuje celou hodinu a provádí Vás veškerým cvičením, koriguje správnost Vašich pohybů, motivuje Vás, stanovuje intenzitu, objem, prostředky a velikost zatížení. Díky tomu můžete snadněji a rychleji dosáhnout vysněných cílů. Bez ohledu na to, zda chcete zhubnout, vyrýsovat, nabrat svalovou hmotu, odstranit bolesti zad, připravit se kondičně na důležitý závod, uběhnout maraton, naučit se správně cvičit nebo se prostě jen odreagovat.