Staň se členem

Začít

Jednorázové vstupy

Permanentka

Členství

Aktivity & skupinové lekce

jednorázové vstupy

Permanentka

Ideální, pokud cvičíte nepravidelně nebo chcete vyzkoušet náš klub před zakoupením členství.

Členství

Staňte se členy a udělejte tak první krok k dosažení svých cílů. Vyberte si členství, které Vám sedí a využívejte jeho benefitů. Můžete si vybrat mezi členstvím, pernamentkou na určitý počet vstupů nebo předplacenou kartou. Podmínkou je zakoupení čipové karty za 100,- Kč.

 

ČLENSTVÍ JE NEPŘENOSNÉ

Aktivity & skupinové lekce

Skupinové lekce

Nabízíme velké množství skupinových lekcí pod vedením energických a profesionálních instruktorů. Na lekcích Váš čeká spousta jedinečných zážitků, zábavy i dřiny. Nejenže zapracujete na svém zdraví, kondici a vysněné postavě, ale cvičení Vám přinese také relax, odpoutání od běžných starostí a příjemná setkání se stejně naladěnými lidmi.

Osobní trénink

Renata r.majchrakova@centrum.cz, tel. 720 755 532

  • INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINKY
  • SKUPINOVÉ LEKCE
  • TABATA
  • CVIČENÍ MAMINEK V PŘÍTOMNOSTI DĚTÍ
  • TRÉNINKOVÉ PLÁNY
  • JÍDELNÍČEK – VÝŽIVOVÁ DOPORUČENÍ
  • BALÍČKY PRO KLIENTY NA MÍRU

Krav Maga

Tomáš trifit.trutnov@gmail.com, tel. 777 913 400
Krav maga je systém sebeobrany, který představuje oficiální soustavu technik vypracovaných pro sebeobranu a boj zblízka Izraelských obranných sil, Systém sebeobrany Krav Maga je vhodný pro každého nezávisle na věku nebo jakýchkoliv fyzických předpokladech.

Hormonální jóga

Hormonální jógová terapie velmi efektivně pomáhá ženám po celém světě zvládat hormonální nerovnováhu a její příznaky, otěhotnět, ale i zmírnit nepříjemné projevy menopauzy. Hormonální jóga je sestavou jednoduchých a lehce zapamatovatelných cviků, které zvládne každý i bez předchozí znalosti jógy.